Czy w Twojej szafie jest mnóstwo ubrań, ale Ty nadal każdego ranka nie wiesz, co na siebie włożyć?

Zastanawiasz się, w jaki sposób stworzyć garderobę, dzięki której zadbasz nie tylko o siebie, ale o środowisko?

Potrzebujesz jasnego planu działania i konkretnych wskazówek, aby zbudować funkcjonalną garderobę?

Jak mogę Ci pomóc

Szafa kapsułowa od podstaw to indywidualny program pracy nad Twoją garderobą, dzięki któremu:

-> uprościsz codzienny wybór stylizacji i oszczędzisz czas

-> będziesz mieć minimalistyczną garderobę odpowiadającą Twoim potrzebom

-> odnajdziesz bazę ubraniową, swoje must have

-> odkryjesz swój styl i przestaniesz bać się eksperymentować z modą

-> odkryjesz, które kolory i fasony podkreślają Twoją urodę

-> zadbasz o środowisko

-> nauczysz się wybierać jakościowe ubrania, które przetrwają kilka lat

-> nauczysz się, jak dbać o ubrania

-> zmienisz nawyki i przestaniesz skupiać się na konsumpcji

-> będziesz robić wyłącznie przemyślane zakupy

-> zaoszczędzisz pieniądze.

koszt usługi 789 zł

Usługa podlega zniżce w przypadku realizacji poniżej 5 godzin. A w przypadku dużej garderoby usługa może być rozdzielona na dwa dni, ale koszt pozostaje bez zmian. 

Oferta z możliwością dopasowania do Twoich potrzeb – możliwość realizacji dodatkowej analizy kolorystycznej – dopytaj o ofertę.

Uporządkowana Garderoba to wersja podstawowa usługi porządkowania Twojej szafy. Opcja jest dedykowana kobietom, które potrzebują uporać się z bałaganem w szafie i potrzebują specjalisty, który popchnie ich w dobrym kierunku. Usługa obejmuje:

-> pozbycie się niepotrzebnych ubrań, które są znoszone 

-> przebieranie, sortowanie i układanie ubrań oraz dodatków

-> wsparcie w decyzjach, czego należy się pozbyć

-> wskazanie miejsc, w których możesz oddać niepotrzebne ubrania

-> nowe zaaranżowanie przestrzeni w garderobie.

koszt usługi 250 zł

Jak wygląda nasza współpraca?

Daj się poznać

Praca nad spójną garderobą to nie tylko zajmowanie się ubraniami, tutaj najważniejsza jesteś Ty i Twoje potrzeby. Przekaż mi, czego oczekujesz, w jakim miejscu jesteś i co chcesz osiągnąć. Napisz do mnie wiadomość lub umów się na rozmowę.

Wybierz usługę, która najlepiej rozwiąże Twój problem

Uporządkowana Garderoba

Szafa kapsułowa od podstaw

Porządkowanie szafy

Zaczynam od analizy garderoby, dzięki której wyodrębniam ubrania, które warto zatrzymać. Pomagam posortować i poukładać ubrania oraz dodatki w garderobie. Aranżuję przestrzeń w mieszkaniu w taki sposób, aby korzystanie z szafy odpowiadało Twoim potrzebom. Dodatkowo daję praktyczne wskazówki, co zrobić z nieużywanymi ubraniami. 

Co zyskujesz

To nie jest tylko sprzątanie, ale zmiana stylu życia. Dzięki tej usłudze uzyskujesz natychmiastowy porządek w garderobie. Pozbywasz się rzeczy, które Cię unieszczęśliwiają i uzyskujesz dodatkową przestrzeń. W trakcie pracy otrzymujesz szereg praktycznych wskazówek dotyczących składania, przechowywania oraz dbania o ubrania, które od razu wprowadzisz w życie. 

Praca nad garderobą

Na wstępie przeprowadzam gruntowną analizę garderoby, szukając rzeczy, które znajdą się w Twojej nowej szafie kapsułowej na dany sezon. Dobieram paletę kolorystyczną, która podkreśla Twoją urodę. Dokonuję analizy sylwetki, omawiając to, co warto podkreślać a co ukrywać. Tworzę maksymalną ilość zestawów z wybranych ubrań i dodatków, które następnie fotografuję, dzięki czemu zawsze będziesz mogła do nich zajrzeć. A na koniec omawiam zawartość garderoby i jeżeli czegoś brakuje, to tworzę listę zakupów. 

Na zakończenie

Otrzymujesz ode mnie szczegółową analizę garderoby w formie PDF, z wyszczególnionym planem na garderobę kapsułową. Wraz z analizą otrzymujesz wskazówki, gdzie robić zakupy – wyróżniam konkretne marki, w których powinnaś znaleźć coś dla siebie. Teraz wprowadzasz plan w życie! Jeśli będziesz mieć jakiekolwiek pytania – pozostaję do Twojej dyspozycji.

To nie są kolejne sztuczki stylizacyjne, ale konkretny plan działania!

Dlaczego warto?

Zastanów się, ile kosztuje Cię stracony czas spędzony przed szafą? Ile wydałaś już pieniędzy na nietrafione ubrania? Ile nerwów straciłaś psiocząc, że bałagan w garderobie “robi się sam”? Czasami potrzebujesz praktycznych wskazówek, dzięki którym Twoja szafa stanie się tą wymarzoną.

FAQ

Nie interesuje mnie minimalizm, ale lepsza organizacja garderoby, jaką usługę wybrać?

Dla osób, którym zależy na uporządkowaniu przestrzeni garderoby i pozbyciu się niepotrzebnych ubrań dedykuję usługę podstawową Uporządkowana Garderoba.

Czy usługa Szafa kapsułowa od podstaw jest dostępna w innych miejscowościach poza Warszawą?

Tak, jak najbardziej, ale do usługi zostaną naliczone koszty dojazdu.

Czy skoro usługę można uzupełnić o dodatkową analizę kolorystyczną, to czy w podstawowej usłudze nie ma tej analizy?

W usłudze Szafy kapsułowej od podstaw skupiamy się na kilku barwach, które powinny dominować w garderobie (mniej więcej od 4 do 6). Jeżeli interesuję Cię pełna analiza kolorystyczna zapraszam do kontaktu. Posiadam zestaw ponad 100 chust kolorystycznych, z których korzystam, aby wyodrębnić korzyste barwy dla Twojej urody.

Co wchodzi w skład usługi Szafa kapsułowa od podstaw?

Pokrótce w skład usługi wchodzi analiza stylu życia, gruntowna analiza garderoby, realizacja szafy kapsułowej czyli wyodrębnienie od 33 elementów garderoby (ubrania + dodatki), wyodrębnienie głównej palety kolorystycznej, analiza sylwetki wraz z omówieniem, stworzenie stylizacji, lista zakupów i wskazówki zakupowe.

Warszawa Mazowieckie Polska    |    +48 515 339 722    |    kontakt@patsartanowicz.com

Korzystając w jakikolwiek sposób z serwisu znajdującego się pod adresem “patsartanowicz.com”, akceptujesz zasady zawarte w Polityce Prywatności