Nie mam co na siebie włożyć!

Zastanawiasz się, w jaki sposób stworzyć garderobę, dzięki której zadbasz nie tylko o siebie, ale o środowisko?

Potrzebujesz jasnego planu działania i konkretnych wskazówek, aby zbudować funkcjonalną garderobę?

Dlaczego warto?

Zastanów się, ile kosztuje Cię stracony czas spędzony przed szafą? Ile wydałaś już pieniędzy na nietrafione ubrania? Ile nerwów straciłaś psiocząc, że bałagan w garderobie „robi się sam”? Czasami potrzebujesz praktycznych wskazówek, dzięki którym Twoja szafa stanie się tą wymarzoną.

Ubieranie się może być przyjemnością! 

A nie stresującą koniecznością… Nie potrzebujesz wiele czasu, aby skompletować stylizację. Robisz to z kawą w ręku. Nie stresujesz się, gdy nagle musisz wyjść i dobrać stylizację na specjalną okazję. 

Odpowiednio skomponowana garderoba jest jedną z najprzyjemniejszych rzeczy w życiu!

Możesz posiadać spójną, ale nie nudną garderobę dopasowaną ściśle do swoich potrzeb.

Szafa kapsułowa od podstaw

Garderoba odpowiadająca Twoim potrzebom jest na wyciągnięcie ręki!

W trakcie naszego spotkania przeprowadzam gruntowną analizę Twojej szafy i tworzę kapsułę na dany sezon w oparciu wyłącznie o Twoje ubrania. Dokonuję analizy sylwetki, omawiając to, co warto podkreślać a co ukryć. Tworzę zestawy z wybranych ubrań i dodatków, które następnie fotografuję, dzięki czemu zawsze będziesz mogła do nich zajrzeć. A na koniec omawiam zawartość garderoby i jeżeli czegoś brakuje, to tworzę listę zakupów.

 

Co zyskujesz?

+ przeorganizujesz swoją garderobę a poranne ubieranie zajmie Ci tylko kilka chwil

+ pokochasz swoje ubrania na nowo i zobaczysz ile nowych stylizacji możesz z nich stworzyć

+ wypracujesz Twój własny styl ubierania 

+ uspójnisz styl dzięki czemu zniwelujesz frustrację i „rozmemłanie”

+ odkryjesz, które kolory i fasony podkreślają Twoją urodę

+ odnajdziesz bazę ubraniową

+ będziesz wiedzieć jak rozsądnie uzupełnić garderobę na przyszłość

Na zakończenie

Otrzymujesz ode mnie szczegółową analizę garderoby w formie PDF, z osobistym planem na garderobę kapsułową. Wraz z analizą otrzymujesz wskazówki, gdzie robić zakupy – wyróżniam konkretne marki, w których powinnaś znaleźć coś dla siebie. I wprowadzasz plan w życie! Jeśli będziesz mieć jakiekolwiek pytania – pozostaję do Twojej dyspozycji.

koszt usługi 

789 zł 

czas trwania ok. 5h

Z usługi „szafa kapsułowa” skorzystałam przy okazji przeprowadzania się do nowego miejsca zamieszkania. Chciałam odchudzić swoją szafę z niepotrzebnych rzeczy, a jednocześnie ujednolicić ją – wyeliminować „miszmasz” wzorów i kolorów, który nagromadził się w mojej garderobie przez lata. Patrycja bardzo celnie, a jednocześnie z umiarem doradziła mi, które ubrania mają już swoją świetność za sobą, a które (mimo swoich lat) są jeszcze bardzo fajne. Cenne były porady, które spodnie łączyć z którymi górnymi częściami garderoby oraz jakie ewentualnie dodatki można dobrać. Bardzo fajne było to, że Patrycja respektowała wszystkie moje wymogi i życzenia co do garderoby, np. że nie chcę nosić żadnych sukienek/spódnic, ani butów na obcasach 🙂 Nawet tak trudnemu klientowi jak ja, Patrycja potrafi dobrać stylizacje zgodne jego naturą, a jednocześnie odpowiednio eleganckie i nie kosztujące fortuny. Fajne jest też to, że sugestie co do garderoby Patrycja dostosowuje do stylu życia klienta. Oczywiście we wszystkim respektowany jest też duch „less waste” – porady Patrycji absolutnie nie polegały na tym, by wyrzucić całą obecną szafę i kupić mnóstwo nowych rzeczy 🙂 Polecam z całego serca 🙂

Agnieszka

 

Przegląd mojej szafy z Patrycją to był strzał w dziesiątkę. Odkryłam, co mam w szafie, w czym wyglądam i czuję się dobrze, a z czym lepiej się rozstać. Patrycja wnikliwie słuchała tego, co jest dla mnie ważne i gdzie widzę problemy. Zadawała sporo pytań, żeby dowiedzieć się, jakich ubrań potrzebuję i jaką chcę mieć garderobę. Otworzyła mi oczy na nowe możliwości. Poczułam się pewna swojego wizerunku i tego, że próbowanie nowych stylizacji to większości wypadków dobry pomysł.

Ola 

Prawniczka, właścicielka kancelarii

Patrycja naprawdę Ciebie wysłucha i doradzi dokładnie w tych strefach, w których nie czujesz się pewna siebie lub potrzebujesz porady. Doradzi, jakie kroje i kolory ubrań omijać a jakie wybierać. Pogada, pośmieje się z Tobą i tak świetnie skompletuje szafę i stylizacje, że będziesz zdziwiona że nagle masz w co się ubrać. Mimo że ubrań masz mniej lub tak może się wydawać, bo w końcu masz porządek w szafie.

Karolina

Specjalistka ds.obsługi klienta

Polecam z całego serca, opieka stylistyczna na świetnym poziomie. Analiza kolorystyczna, sylwetki i przegląd szafy za nami, mam poczucie, że idę do przodu w świadomym doborze ubioru, dzięki i do zobaczenia!

Sylwia 

Właścicielka własnego biznesu

Super dziewczyna z ogromem wiedzy i masą pomysłów. Jak najbardziej polecam!

Klaudia

Makijażystka i charakteryzatorka

Bardzo polecam współpracę z Patrycją. Pomogła mi stworzyć moją szafę kapsułową od podstaw. Najbardziej jestem wdzięczna za spojrzenie krytycznym okiem na moje ubrania. Szczera opinia pomogła mi w selekcji ubrań na te, które podkreślają moją urodę, są dobrej jakości oraz łatwo je zestawić z innymi oraz na ten gorszy zbiór, który nie pasował do mojej sylwetki, stylu oraz nie dał się z niczym połączyć. Teraz mogę cieszyć się spójnym zestawem ubrań, w których świetnie się czuję!
Beata
Marketing Specialist

Porządki w garderobie

Zaczyna Cię boleć głowa, gdy myślisz o porządkach w garderobie?

W trakcie tych konsultacji pomagam uporać się z bałaganem. Pomagam Ci posortować i poukładać ubrania oraz dodatki w garderobie. Doradzam, w jaki sposób wykorzystać przestrzeń w Twoim mieszkaniu. Dodatkowo daję praktyczne wskazówki, co zrobić z nieużywanymi ubraniami. 

Co zyskujesz? 

+ przede wszystkim porządek w garderobie

+ pozbywasz się rzeczy, które Cię unieszczęśliwiają i uzyskujesz dodatkową przestrzeń

+ uczysz się jak składać ubrania, co wieszać a co trzymać w szufladach.

koszt usługi

279 zł

czas trwania 2 – 3h

To nie są kolejne sztuczki stylizacyjne, ale konkretny plan działania!

FAQ

Nie interesuje mnie minimalizm, ale lepsza organizacja garderoby, jaką usługę wybrać?

Dla osób, którym zależy na uporządkowaniu przestrzeni garderoby i pozbyciu się niepotrzebnych ubrań dedykuję usługę podstawową Porządki w garderobie.

Czy usługa Szafa kapsułowa od podstaw jest dostępna w innych miejscowościach poza Warszawą?

Tak, jak najbardziej, ale do usługi zostaną naliczone koszty dojazdu.

Czy skoro usługę można uzupełnić o dodatkową analizę kolorystyczną, to czy w podstawowej usłudze nie ma tej analizy?

W usłudze Szafy kapsułowej od podstaw skupiamy się na kilku barwach, które powinny dominować w garderobie (mniej więcej od 4 do 6). Jeżeli interesuję Cię pełna analiza kolorystyczna zapraszam do kontaktu. Posiadam zestaw ponad 100 chust kolorystycznych, z których korzystam, aby wyodrębnić korzyste barwy dla Twojej urody.

Co wchodzi w skład usługi Szafa kapsułowa od podstaw?

Pokrótce w skład usługi wchodzi analiza stylu życia, gruntowna analiza garderoby, realizacja szafy kapsułowej czyli wyodrębnienie od 33 elementów garderoby (ubrania + dodatki), wyodrębnienie głównej palety kolorystycznej, analiza sylwetki wraz z omówieniem, stworzenie stylizacji, lista zakupów i wskazówki zakupowe.

Warszawa Mazowieckie Polska    |    +48 515 339 722    |    kontakt@patsartanowicz.com

Korzystając w jakikolwiek sposób z serwisu znajdującego się pod adresem “patsartanowicz.com”, akceptujesz zasady zawarte w Polityce Prywatności