Pat Sartanowicz

stylistka & kreatorka wizerunku

Cześć! Mam na imię Patrycja. 

Modą interesuję się już od kilku lat, ale zanim przekułam swoje marzenia w rzeczywistość, poszłam w stronę filmu. Efektem są studia filmoznawcze. Czułam, że mi to nie wystarczy, więc zaczęłam się dokształcać w szkole stylizacji. Całym sercem pokochałam pracę przy sesjach zdjęciowych i uzmysłowiłam sobie jak dużą rolę w naszym życiu odgrywa wizerunek. Oprócz pracy kreatywnej chciałam robić coś więcej, dlatego też dzisiaj zajmuję się stylizacją personalną.

Do działania napędza mnie świadomość, że wokół jest mnóstwo fantastycznych kobiet, które boją się wyrazić siebie i na dodatek nie wiedzą, w którą stronę iść. Chcę, aby poczuły się atrakcyjne i spełnione. 

Co mogę dla Ciebie zrobić?

Pomogę Ci wyrazić swoją indywidualność poza utartymi schematami. Powiesz stop nijakości a ubrania staną się Twoim sprzymierzeńcem w codziennych zmaganiach.

Moją misją jest kompleksowe zadbanie o  Twój wizerunek.

Swoje umiejętności podpieram wiedzą zdobytą w krakowskiej Szkole Stylizacji i Wizażu Artystyczna Alternatywa i w Wyższej Szkole Artystycznej w Warszawie. Moje wykształcenie pomaga mi w pracy, dając mi solidny grunt.

Łączę profesjonalizm z dbałością o szczere relacje  z drugim człowiekiem.

stylistka sesji zdjęciowych 

Jeśli jesteś fotografem, wizażystą, prowadzisz studio fotograficzne lub dom produkcyjny i szukasz stylisty – to dobrze trafiłeś.

Ubrania nie są dla mnie tylko ubraniami. Moim zdaniem, dzięki nim można opowiadać historię.

Stale powiększam swoją bazę ciekawych marek i projektantów polskich, co umożliwia mi znalezienie intrygujących ubrań na sesje zdjęciowe.

Posiadam zmysł estetyczny oraz umiejętności manualne  – na sesje zdjęciowe własnoręcznie wykonywałam elementy strojów: konstrukcję na głowę oraz skrzydła z jedwabiu.

Potrafię pracować w stresie i wiem, z jakim wysiłkiem psychicznym i fizycznym wiążą się sesje zdjęciowe.

Mam głowę pełną pomysłów i zawsze dążę do powiększenia swojego portfolio o niebanalne projekty.

Kontakt

PAT SARTANOWICZ STYLISTKA
Korkowa 161B/26 
04-549 Warszawa
NIP 7441682297
REGON 382007954