Pat Sartanowicz

stylistka & managerka stylu

Moim głównym celem jest pomoc w budowaniu funkcjonalnej, minimalistycznej garderoby oraz świadomego stylu.

Często czujemy się przytłoczeni ilością ubrań. Ubrania są przedmiotami, które zamiast cieszyć, nużą nas. Czy mimo pełnej szafy nadal spędzasz mnóstwo czasu nad wyborem jednej stylizacji? A może nie jesteś pewna jak zestawiać ze sobą poszczególne elementy? Czy ostatecznie lądujesz z bezpiecznym, już nudnym zestawem a może wciąż eksperymentujesz, nie wiedząc jaki właściwie masz styl?

I to jest ten moment, w którym mogę pomóc.

Zminimalizowanie ilości ubrań pozwala wyłuskać kwintesencję naszego stylu. Mając mniej zaczynamy kierować się do naszego wnętrza. Odkrywamy, co nam się podoba, co lubimy nosić i dlaczego.

Kolejną wartością, która idzie wraz z minimalizacją garderoby to zadbanie o Ziemię. Ograniczając konsumpcję, wybierając ubrania z drugiej ręki lub od polskich producentów przyczyniasz się nie tylko do poprawy jakości swojego życia, ale naszej planety.

Wymarzyłam sobie, że będę wchodzić do Waszych szaf, aby uczyć Was patrzeć na ubrania z czułością. Tak, serio! Traktuję modę jako narzędzie, ponieważ dzięki niej zyskujemy pewność siebie i wyrażamy osobowość. A jeżeli nosisz ubrania, w których czujesz się sobą, możesz zmierzyć się z przeciwnościami codzienności, będąc najlepszą wersją siebie.

Czym dla mnie jest styl? Styl to harmonia, poznanie siebie i życie zgodnie z własnymi zasadami. Najpierw musisz dowiedzieć się kim jesteś a potem zacząć to pielęgnować.

Przegląd mojej szafy z Patrycją to był strzał w dziesiątkę. Odkryłam, co mam w szafie, w czym wyglądam i czuję się dobrze, a z czym lepiej się rozstać. Patrycja wnikliwie słuchała tego, co jest dla mnie ważne i gdzie widzę problemy. Zadawała sporo pytań, żeby dowiedzieć się, jakich ubrań potrzebuję i jaką chcę mieć garderobę. Otworzyła mi oczy na nowe możliwości. Poczułam się pewna swojego wizerunku i tego, że próbowanie nowych stylizacji to większości wypadków dobry pomysł.

Ola

Prawniczka, właścicielka kancelarii

Patrycja naprawdę Ciebie wysłucha i doradzi dokładnie w tych strefach, w których nie czujesz się pewna siebie lub potrzebujesz porady. Doradzi, jakie kroje i kolory ubrań omijać a jakie wybierać. Pogada, pośmieje się z Tobą i tak świetnie skompletuje szafę i stylizacje, że będziesz zdziwiona że nagle masz w co się ubrać. Mimo że ubrań masz mniej lub tak może się wydawać, bo w końcu masz porządek w szafie.

Karolina

Specjalistka ds. obsługi klienta

Super dziewczyna z ogromem wiedzy i masą pomysłów. Jak najbardziej polecam <3

Klaudia

Makijażystka i charakteryzatorka

Polecam z całego serca, opieka stylistyczna na świetnym poziomie. Analiza kolorystyczna, sylwetki i przegląd szafy za nami, mam poczucie, że idę do przodu w świadomym doborze ubioru, dzięki i do zobaczenia!

Sylwia

Właścicielka własnego biznesu

Kontakt

Warszawa Mazowieckie Polska    |    +48 515 339 722    |    kontakt@patsartanowicz.com
PAT SARTANOWICZ STYLISTKA
Korkowa 161B/26 
04-549 Warszawa
NIP 7441682297
REGON 382007954