Patrycja Sartanowicz

stylistka & kreatorka wizerunku

Moim głównym celem jest pomoc w budowaniu funkcjonalnej, minimalistycznej garderoby oraz świadomego stylu.

Często czujemy się przytłoczeni ilością ubrań. Ubrania są przedmiotami, które zamiast cieszyć, nużą nas. Czy mimo pełnej szafy nadal spędzasz mnóstwo czasu nad wyborem jednej stylizacji? A może nie jesteś pewna jak zestawiać ze sobą poszczególne elementy? Czy ostatecznie lądujesz z bezpiecznym, już nudnym zestawem a może wciąż eksperymentujesz, nie wiedząc jaki właściwie masz styl?

I to jest ten moment, w którym mogę pomóc.

Zminimalizowanie ilości ubrań pozwala wyłuskać kwintesencję naszego stylu. Mając mniej zaczynamy kierować się do naszego wnętrza. Odkrywamy, co nam się podoba, co lubimy nosić i dlaczego.

Kolejną wartością, która idzie wraz z minimalizacją garderoby to zadbanie o Ziemię. Ograniczając konsumpcję, wybierając ubrania z drugiej ręki lub od polskich producentów przyczyniasz się nie tylko do poprawy jakości swojego życia, ale naszej planety.

 

 

 

 

Wymarzyłam sobie, że będę wchodzić do Waszych szaf, aby uczyć Was patrzeć na ubrania z czułością. Tak, serio! Traktuję modę jako narzędzie, ponieważ dzięki niej zyskujemy pewność siebie i wyrażamy osobowość. A jeżeli nosisz ubrania, w których czujesz się sobą, możesz zmierzyć się z przeciwnościami codzienności, będąc najlepszą wersją siebie.

Czym dla mnie jest styl? Styl to harmonia, poznanie siebie i życie zgodnie z własnymi zasadami. Najpierw musisz dowiedzieć się kim jesteś a potem zacząć to pielęgnować.

Home

Poznaj mnie

Blog

Opinie klientek

Usługi

Szafa kapsułowa od podstaw

Konsultacje online

Zapisz się na newsletter

Korzystając w jakikolwiek sposób z serwisu znajdującego się
pod adresem “patsartanowicz.com”, akceptujesz zasady
zawarte w Polityce Prywatności