CO MÓWIĄ O MNIE MOJE KLIENTKI

Agnieszka

Z usługi „szafa kapsułowa” skorzystałam przy okazji przeprowadzania się do nowego miejsca zamieszkania. Chciałam odchudzić swoją szafę z niepotrzebnych rzeczy, a jednocześnie ujednolicić ją – wyeliminować „miszmasz” wzorów i kolorów, który nagromadził się w mojej garderobie przez lata. Patrycja bardzo celnie, a jednocześnie z umiarem doradziła mi, które ubrania mają już swoją świetność za sobą, a które (mimo swoich lat) są jeszcze bardzo fajne. Cenne były porady, które spodnie łączyć z którymi górnymi częściami garderoby oraz jakie ewentualnie dodatki można dobrać. Bardzo fajne było to, że Patrycja respektowała wszystkie moje wymogi i życzenia co do garderoby, np. że nie chcę nosić żadnych sukienek/spódnic, ani butów na obcasach. Nawet tak trudnemu klientowi jak ja, Patrycja potrafi dobrać stylizacje zgodne jego naturą, a jednocześnie odpowiednio eleganckie i nie kosztujące fortuny. Fajne jest też to, że sugestie co do garderoby Patrycja dostosowuje do stylu życia klienta. Oczywiście we wszystkim respektowany jest też duch „less waste” – porady Patrycji absolutnie nie polegały na tym, by wyrzucić całą obecną szafę i kupić mnóstwo nowych rzeczy. Polecam z całego serca 🙂

Ola

Przegląd mojej szafy z Patrycją to był strzał w dziesiątkę. Odkryłam, co mam w szafie, w czym wyglądam i czuję się dobrze, a z czym lepiej się rozstać. Patrycja wnikliwie słuchała tego, co jest dla mnie ważne i gdzie widzę problemy. Zadawała sporo pytań, żeby dowiedzieć się, jakich ubrań potrzebuję i jaką chcę mieć garderobę. Otworzyła mi oczy na nowe możliwości. Poczułam się pewna swojego wizerunku i tego, że próbowanie nowych stylizacji to większości wypadków dobry pomysł.

Karolina

Patrycja naprawdę Ciebie wysłucha i doradzi dokładnie w tych strefach, w których nie czujesz się pewna siebie lub potrzebujesz porady. Doradzi, jakie kroje i kolory ubrań omijać a jakie wybierać. Pogada, pośmieje się z Tobą i tak świetnie skompletuje szafę i stylizacje, że będziesz zdziwiona że nagle masz w co się ubrać. Mimo że ubrań masz mniej lub tak może się wydawać, bo w końcu masz porządek w szafie.

Beata

Bardzo polecam współpracę z Patrycją. Pomogła mi stworzyć moją szafę kapsułową od podstaw. Najbardziej jestem wdzięczna za spojrzenie krytycznym okiem na moje ubrania. Szczera opinia pomogła mi w selekcji ubrań na te, które podkreślają moją urodę, są dobrej jakości oraz łatwo je zestawić z innymi oraz na ten gorszy zbiór, który nie pasował do mojej sylwetki, stylu oraz nie dał się z niczym połączyć. Teraz mogę cieszyć się spójnym zestawem ubrań, w których świetnie się czuję!

Klaudia

Super dziewczyna z ogromem wiedzy i masą pomysłów. Jak najbardziej polecam!

Skontaktuj się ze mną

Warszawa Mazowieckie Polska    |    +48 515 339 722    |    kontakt@patsartanowicz.com

PAT SARTANOWICZ STYLISTKA
NIP 7441682297
REGON 382007954